GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffekoppar 8849662
nr 884 9662
Kaffekoppar
7 st, 1800-tal
Kondition: slitage, spricka/ sprickor
Utrop:
300 kr
måndag 31 mars 2014
kl 19:31:53